Skip to main content

Taking dance lessons in The Hague

The Bootay Partay

Time to work that bootay!

This is what everyone secretly wants: moving your hips to the best “booty-shaking jams.” During the Bootay Partay classes, we’ll teach you all the techniques to really let loose with those bootays.

All bootays are welcome! It really doesn’t matter what yours looks like. It’s all about technique and that’s something you can learn!

Every Monday, Tuesday, Wednesday, and Thursday. Nothing but good vibes. Let’s work those bootays.

What do you learn at The Bootay Partay?

  • Isolaties van je heupen

  • Whines

  • Techniekoefeningen

  • Houding

  • Ontspanning

  • Improviseren

  • Lichaamsbewustzijn

  • Coördinatie

  • Routines

  • Grooves

Tips for the class

  • Wear clothes that let your bootay move freely so everything jiggles just a little nicer.

On these days you can join the Bootay Partay classes:

Monday | 20.00 - 21.00 | Fundamentals & Choreo - Open Level
Tuesday | 19.00 - 20.00 | Fundamentals & Choreo - Open Level
Wednesday | 18.30 - 19.30 | Fundamentals & Choreo - Open Level
Thursday | 20.00 - 21.00 | Fundamentals & Choreo - Open Level


Jouw docenten:

Suleika, Melany, Pearl en Naomi

Over mij

Vanaf kleins af aan dans ik al in de rondte. Door langdurige ziekte van mijn theaterdocent, kreeg ik als vervanging dansles. Vanaf dat moment was ik verkocht en heb ik het nooit meer losgelaten. Door dans voel ik me vrij, gelukkig en verbonden. Verbonden met de muziek en met anderen die van dans houden.

Na de middelbare school ben ik aangenomen op Codarts, de Hogeschool voor de Kunsten. Hier heb ik mijn bachelor Docent Dans behaald in 2013. Tijdens mijn laatste studiejaar kruiste mijn pad met die van Selwin en richtten wij samen Mistura Movement op. Na het afronden van de dansacademie kon ik mij volledig focussen op het opbouwen van de dansschool. Dit heb ik vanaf het eerste moment met mijn hart en vol passie gedaan.

Bij Mistura Movement gaat het zoveel verder dan het volgen van een dansles. Ik heb altijd al een plek willen creëren waar iedereen zich welkom, gezien en gehoord voelt. Een plek waar iedereen erbij hoort en je jezelf durft open te stellen. Een plek waar je niet alleen groeit op het dansvlak, maar ook op het mentale en sociale vlak.

Ik ben aanwezig en een 'beetje' gek, dus het is altijd een feestje in de les. Ik zal altijd het beste in je naar boven proberen te halen en je op je gemak laten voelen. Drempels zijn er om op een veilige manier overheen te gaan, niet om je volledig tegen te houden!

Suleika in 5 woorden: energiek, gedreven, passievol, liefdevol en behulpzaam.

Over mij

Dans is eigenlijk altijd een onderdeel van mijn leven geweest. Ik begon met dansen op mijn 4e en dit groeide al snel uit tot een passie. Dans is voor mij een manier om mij te uiten, zonder woorden. Door de jaren heen heb ik verschillende stijlen ontdekt, en iedere stijl heeft me iets nieuws geleerd over mezelf, mijn lichaam en mijn creativiteit. Dans voelde nooit als iets wat ik “moest” doen, maar iets wat vanzelf bij mij hoorde.

Dans betekent voor mij vrijheid, kracht en zelfexpressie. Het is mijn manier om emoties los te laten, energie op te bouwen en in contact te staan met mezelf. Door dans voel ik me sterker, zelfverzekerder en meer in balans. Het is niet alleen bewegen op muziek, maar een manier om mezelf te ontwikkelen en anderen te inspireren om in hun eigen kracht te staan.

Ik ben bij Mistura begonnen omdat ik al langere tijd met veel plezier lessen volgde en mij enorm thuis voelde in de sfeer van de dansschool. Toen de mogelijkheid kwam om zelf les te geven, voelde dat als een natuurlijke volgende stap. Het was het perfecte moment om mijn passie te delen en verder te groeien als dansdocent.

Mistura voelt als een community: warm, divers en open. Het is een veilige en inspirerende omgeving waar iedereen zichzelf mag zijn, en dat sluit volledig aan bij wat ik in mijn lessen wil creëren. Ik geef les bij Mistura omdat het een plek is waar plezier, techniek en persoonlijke groei samenkomen — voor zowel de studenten als voor mij.

Ik wil mijn studenten meegeven dat dans niet gaat om perfect zijn, maar om plezier hebben, jezelf durven laten zien en jezelf durven zijn. In mijn lessen staat body confidence centraal: leren vertrouwen op je eigen beweging, je eigen energie en je eigen groei.

Melany in 5 woorden: Passievol – Energiek – Creatief – Doorzetter - Empatisch

Over mij

oor zover ik me kan herinneren ben ik begonnen met het dansen van ballet op mijn 6e. Volgens mijn moeder begon het dansen echter al met 2 jaar, bij de training van haar band.
Ik heb echt alle stijlen gedanst. Van ballet, hip hop, naar kizomba en naar cheerleaden. Noem het maar op. Ik hou me ook niet echt vast aan 1 vaste stijl en mix het liefst alles met elkaar. Dit omdat dansen voor mij een uitlaat klep is en ik daar vrij in moet kunnen bewegen. Ik zie dansen meer als een verhaal vertellen. Gelukkig heb je per stijl daar ook genoeg mogelijkheden in.
Ik begon als invaldocent bij Mistura ivm met een zwangerschapsverlof en geef nu wekelijks vaste lessen. Er is gewoon iets met Mistura. Iets anders, wat ik persoonlijk nooit bij andere dansscholen heb gevoelt! En geloof me, ik heb er veel gezien. Mistura betekend voor mij: samenhorigheid. Iedereen zit in dezelfde boot en niemand blijft aan de kade. Dat is ook echt waar ik voor sta in alles wat ik doe. Elke les werk ik daar ook aan met m'n studenten; “Wat je vandaag nog niet kan, dat kun je morgen”.
 
Pearl in 5 woorden: positief, meedenkend, ambitieus, passievol, creatieve duizendpoot.

Over mij

Dance has always been a part of my life. As a child, I practiced ballet for seven years and performed regularly. In addition, my mother was a professional dancer. She danced traditional African dance and samba, and I often accompanied her to performances. Because of this, I was inspired and fascinated by the world of dance from a very young age.

After a long break from dancing, I found my way to Mistura Movement. Mistura feels like a second home to me: a place where I have learned a great deal about African dance styles and where I have built a close-knit community around me. Through Mistura, I began to further explore Afro House—a style that not only resonates with me rhythmically, but also brings me closer to my Angolan roots. 

Experience the passion yourself and take unlimited classes!

© 2026 Mistura Movement.
All rights reserved

Website created by Welldotcom in collaboration with SeoNL.

We take care of everything down to the smallest detail.